Dressoir / Tv-meubel Ivo 160cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wit tv-meubel / dressoir met 2 deuren, 2 legplanken, 2 laden en een open vak. Afgewerkt in melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 56.35 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM4005 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 70,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Dit moderne meubel kan je gebruiken als tv-meubel, maar ook als dressoir. Links en rechts beschik je over een deur met daarachter een legplank, in het midden beschik je over 2 laden en een open opbergvak. Je kan kiezen of je het meubel aan de muur bevestigt of op een voet plaatst.
Meubel Ivo is gemaakt van spaanplaat en is afgewerkt met hoogwaardig melamine. Ook beschikbaar in het zwart en met houtdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman