Eclipse Bijzettafel M - Antiek Goud
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eclipse Bijzettafel M - Antiek Goud
€ 279,00
Kleur
Veilig betalen
Eclipse meubelcollectie voor een vleugje luxe en elegantie in je huis.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3069-34A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Goud |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eclipse collectie voor een samenhangende look in je woonruimte. De antiek gouden afwerking voegt een vleugje glamour en verfijning toe aan elke kamer. Het getrokken glazen blad biedt een uniek en stijlvol oppervlak voor drankjes, boeken of decoraties. Het druppelvormige metalen onderstel is niet alleen visueel aantrekkelijk maar ook stevig en stabiel. Combineer het met de bijzettafel maat S voor een gelaagde en dynamische look. Breng een vleugje elegantie en luxe in huis met de Eclipse bijzettafel in antiek goud.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's