Eclipse Drop S Bijzettafel - Antiek Koper.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eclipse Drop S Bijzettafel - Antiek Koper.
€ 179,00
€ 194,00
Kleur
Veilig betalen
Eclipse bijzettafel in antiek koper. Uniek ontwerp met getrokken glazen blad. Past bij maat M voor een stijlvolle set. Nu kopen!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3068-32A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Koper |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eclipse collectie en breng een vleugje verfijning in je woonruimte. De antiek koperen afwerking voegt een vintage charme toe, terwijl het getrokken glazen blad zorgt voor een unieke en stijlvolle look. Het druppelvormige onderstel voegt een elegante touch toe, waardoor het een perfecte aanvulling is voor elke kamer. Deze bijzettafel is niet alleen visueel aantrekkelijk maar ook functioneel en biedt een handig oppervlak voor drankjes, boeken of decoraties. Combineer hem met de M tafel voor een samenhangende look die je inrichting een boost zal geven. Upgrade je ruimte met de Eclipse drop S bijzettafel en creëer een stijlvolle en functionele leefruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's