Eclipse M Antiek Koperen Salontafel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eclipse M Antiek Koperen Salontafel
€ 339,00
€ 439,00
Kleur
Veilig betalen
Unieke antieke koperen salontafel, elegant ontwerp met een modern tintje, perfect voor het verfraaien van elke woonruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-3065-32A |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Koper |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 62,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
De salontafel Eclipse M in Antiek koper is een prachtige aanvulling voor elke woonkamer. Met zijn strakke en moderne ontwerp is deze salontafel perfect om een vleugje stijl aan je ruimte toe te voegen. De antiek koperen afwerking voegt een unieke touch toe die deze tafel onderscheidt van de rest. Dankzij de stevige constructie gaat deze salontafel jarenlang mee. De Eclipse M is niet alleen stijlvol maar ook functioneel en biedt genoeg ruimte voor drankjes, snacks en meer. Upgrade je woonkamer met de salontafel Eclipse M en geniet van de voordelen van zijn schoonheid en duurzaamheid.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's