Eetkamerbank Louane 110x30cm - eik/beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 110 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 30 |
| Aantal personen | 2 personen |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 200 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerbank |
| Materiaal onderstel | MDF |
| Materiaal Zitting | MDF |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ1R700 |
| Kleur | Bruin, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 49,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Louane-collectie is geïnspireerd door de industriële stijl. De collectie onderscheidt zich van andere meubelen dankzij de combinatie van beton decor met lichte eik decor. Deze meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met een melamine afwerking en hebben een robuuste uitstraling.
Wens je toch eens iets anders dan een gewone eetkamerstoel ? Opteer dan voor de eetkamerbank van de Louane-collectie. Deze bank meet 110 cm lang, 30 cm breed en 49 cm hoog. Combineer deze bank met de Louane-eettafel of de andere meubelen uit de Louane-collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami