Tv-meubel Louane 172cm, 2 lades - eik/beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Louane, uitgerust met 2 lades. Gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in eik decor en beton decor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 53.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik, Beton |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ1R332 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 172,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 49,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Louane-collectie is geïnspireerd door de industriële stijl. De collectie onderscheidt zich van andere meubelen dankzij de combinatie van beton decor met lichte eik decor. Deze meubelen zijn gemaakt uit spaanplaat met een melamine afwerking en hebben een robuuste uitstraling.
Het praktische tv-meubel van de Louane-collectie is uitgerust met twee lades en één open compartiment. Je kan de lades gebruiken om je spullen mooi op te bergen en het open compartiment om je digicorder in te plaatsen. Het tv-meubel meet 172 cm lang, 50 cm breed en 49 cm hoog.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami