Eetkamerstoel Eleanor - stof - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Eleanor - stof - beige
€ 114,80
€ 164,00
Kleur
Veilig betalen
De Eleanor eetkamerstoel met armleuning in beige stof biedt comfort en stijl met een modern ontwerp en duurzaam stalen onderstel. Inclusief rits.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.85 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 48 |
| Zithoogte | 49.5 |
| Zitdiepte | 46 |
| Hoogte armleuning | 20 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000108004 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De Eleanor eetkamerstoel met armleuning in beige stof is een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan elke eetkamer. Het onderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal, waardoor het een moderne en industriële uitstraling heeft. De stoel heeft ook een handige ritssluiting aan de achterkant, waardoor hij gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden is. Met zijn duurzame constructie en eigentijdse ontwerp zal de Eleanor eetkamerstoel zeker indruk maken op je gasten en je eetervaring verbeteren. Upgrade je eetkamer vandaag nog met deze strakke en functionele stoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's