Eettafel Alec 190x90 industrieel - beton
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Alec 190x90cm met een stalen frame en een betonlook.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.1 |
| Hout/look | Beton |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-5686-62 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs, Betonlook |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 190,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | MDF, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Tafel Alec brengt een moderne, ietwat industriële toets in de eetkamer. Het tafelblad met betonlook loopt aan de uiteinden fijntjes naar binnen, zodat het optisch dun lijkt. Het zwarte kruisframe vormt een mooi contrast met het ietwat klassiekere tafelblad.
Eetkamertafel Alec (190 x 90 cm) is geschikt voor 6 personen. Ook beschikbaar in een kleinere versie van 160 cm lang.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob