Eettafel Hennie - 135x80x75,5cm - keramisch blad - roestbruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Hennie - 135x80x75,5cm - keramisch blad - roestbruin
€ 435,00
€ 754,00
Kleur
Veilig betalen
Eettafel Hennie 135x80x75,5cm met een keramisch tafelblad in roestbruin en een zwarte stalen kruispoot. Geschikt voor 4 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024460 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Glas Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De rechthoekige eettafel Hennie is de perfecte aanvulling voor elke moderne eetruimte. Met een blad van roestbruin ruw keramiek is deze tafel niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam en gemakkelijk schoon te maken. Het kruisonderstel is gemaakt van matzwart ruw gepoedercoat staal, wat zorgt voor stabiliteit en een strakke uitstraling. Met afmetingen van 135x80x75,5 cm biedt deze tafel comfortabel plaats aan 4 personen. Upgrade je eetkamer met de Hennie eettafel en geniet in stijl van maaltijden met familie en vrienden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's