Eettafel Hennie - 135x80x75,5cm - keramisch blad - wit marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Hennie - 135x80x75,5cm - keramisch blad - wit marmer
€ 435,00
€ 754,00
Kleur
Veilig betalen
Eettafel Hennie 135x80x75,5cm met een keramisch tafelblad in wit marmerdecor en een zwarte stalen kruispoot. Geschikt voor 4 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022899 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Glas Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
Maak kennis met de rechthoekige eettafel Hennie, met een strak keramisch blad in wit marmerdecor en een stijlvol kruisonderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal. Met afmetingen van 135x80x75,5 cm is deze tafel perfect voor 4 personen. Het keramische blad is niet alleen duurzaam maar ook gemakkelijk schoon te maken, waardoor het ideaal is voor drukke huishoudens. Het gepoedercoate stalen onderstel voegt een modern tintje toe en zorgt voor stabiliteit en stevigheid. Upgrade je eetkamer met de Hennie eettafel en geniet van het tijdloze ontwerp en de functionaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's