Eettafel Indra rechthoek 180x90cm - Acacia blad en zwarte poten
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Indra in Acaciahout en een onderstel in zwart gepoedercoat metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 75.5 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGSK-83-819-S8 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Hout | Massief hout, Acaciahout, Boomstam |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze eettafel Indra is een robuust maar welogend meubel voor je eetkamer. De tafel is zo gefabriceerd dat je meer dan voldoende beenruimte hebt onder het tafelblad, maar daarom niet aan noodzakelijke ruimte op het tafelblad hoeft in te boeten. Naast de 180cm in de lengte, beschik je namelijk ook over 90cm in de breedte. Daardoor kan je zeker met acht personen aan deze tafel ontbijten, lunchen of dineren.
Het 35mm dikke tafelblad met boomranden is bovendien meer dan stevig genoeg, aangezien het gemaakt is uit massief acaciahout. Het U-vormige antisliponderstel van 8x4cm dik is gemaakt uit gepoedercoat metaal. Een knoert van een meubel zonder franjes!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob