Extra hangrail voor kledingkast Robin 2 deuren
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Extra hangrail voor kledingkast Robin 2 deuren
€ 41,95
€ 59,00
Veilig betalen
Extra hangrail voor kledingkast Robin 2 deuren.
Productinformatie
| SKU-Emob | VIROW2HB14 |
| Gewicht in kg per stuk | 0.2 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 52,00 cm |
| Breedte Product - cm | 0,00 cm |
| Hout | Massief hout |
Heb je de kledingkast Robin gekocht en kan je wel wat extra opbergruimte gebruiken? Dan kan bij ons een extra hangrail apart besteld worden. Deze roede past perfect in de kledingkast Robin met 2 deuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's