Hanglamp Charisma-Verchroomd glas

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels

De Hanglamp Charisma met 5 lampkappen in verchroomd glas biedt verstelbare hoogtes voor elke kap. Ontworpen voor G60 lichtbronnen (exclusief), combineert het modern design met functionele flexibiliteit.

Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Gewicht in kg per stuk 5.5
Soft Close Nee
Montage vereist Ja
Matrasbodem inbegrepen Nee
Lade(s) inbegrepen Nee
Matras inbegrepen Nee
lichtbron inbegrepen Nee
Merk Emob
Te bestellen per [x] stuks 1
SKU-Emob ZZ-7881-39C
EAN 6096030120157
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Materiaal Glas
Stijl Modern
Hoogte Product - cm 150,00 cm
Lengte Product - cm 43,00 cm
Breedte Product - cm 43,00 cm
Kleur Zilver
Aantal pakketten 1

Ontdek de Hanglamp Charisma, een meesterwerk van modern design en functionaliteit. Met vijf elegante lampenkappen van verchroomd glas, elk individueel verstelbaar in hoogte, biedt deze lamp een unieke mogelijkheid om je verlichting aan te passen naar jouw wensen. Geschikt voor G60 lichtbronnen (niet inbegrepen), creëert deze hanglamp een schitterende sfeer in elke ruimte. Perfect voor zowel hedendaagse als klassieke interieurs, voegt de Hanglamp Charisma een vleugje stijlvolle verfijning toe aan je huis of kantoor. Laat je inspireren door de combinatie van glansrijk glaswerk en functionele veelzijdigheid, en breng licht en leven in elke hoek met deze prachtige verlichtingsoplossing.

Bijpassende producten

Lengte: 43 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 43 cm
Hanglamp Charisma-amber glas

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen

Dit vind je misschien ook leuk

Lengte: 130 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Hanglamp Cone 4 lampenkappen - zwart/bruin
Lengte: 150 cm
Hoogte: 30 cm
Breedte/diepte: 40 cm
Hanglamp Celeste 1 lichtbron - antraciet
Lengte: 22 cm
Hoogte: 109 cm
Breedte/diepte: 22 cm
Elegante kroonluchter met gouden glans | 22x22cm | 109cm hoogte
Lengte: 45 cm
Hoogte: 169 cm
Breedte/diepte: 45 cm
Staande lamp Mollie-chroom/goud/koper
189,00
Lengte: 30 cm
Hoogte: 135 cm
Breedte/diepte: 30 cm
Staande lamp Can-antiek brons
189,00
Lengte: 50 cm
Hoogte: 155 cm
Breedte/diepte: 45 cm
Staande lamp Sfeer-Artic zwart
359,00
Lengte: 118 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 26 cm
Hanglamp Straight 3 kappen
199,00
Lengte: 80 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 80 cm
Hanglamp Torge Ø80cm
249,00
Lengte: 135 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 32 cm
Hanglamp Punch 3xØ32
229,00
Lengte: 35 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 35 cm
Hanglamp Punch 5xØ15
299,00
Lengte: 110 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 25 cm
Hanglamp Punch 3xØ25
199,00
Lengte: 70 cm
Hoogte: 150 cm
Breedte/diepte: 70 cm
Hanglamp Punch Ø70
379,00