Houten Mozaïekpuzzel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Mozaïekpuzzel in schildpad- en slakvorm, gemaakt uit multiplex en juniperhout. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.4583 |
| Merk | Be_Imex |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BITKG040 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Multicolor |
| Breedte Product - cm | 4,50 cm |
| Lengte Product - cm | 21,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 19,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Aantal pakketten | 1 |
Met deze mozaïekpuzzel leert jouw kind op een leuke manier kleuren te matchen! Met behulp van de voorbeeldkaartjes kan je de volgorde om de slak- en schildpadpuzzel te leggen dan ook eenvoudig volgen. Gegarandeerd urenlang speelplezier!