Industrieel rek 500 kg - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Industrieel rek 500 kg - zwart
€ 395,00
€ 661,00
Veilig betalen
Rek met stalen kader van industriële kwaliteit. Met 4 legborden, elk geschikt voor 500 kg.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast berging |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GAM881 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 61,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit stevige rek kan je inzetten in jouw atelier of magazijn. Het rek heeft een stalen kader van industriële kwaliteit en is afgewerkt met een zwarte coating met textuur, waardoor vuil en krassen minder zichtbaar zijn. Het rek is voorzien van 4 legborden in metaaldraad met grijze coating. Elk legbord kan 500 kg dragen. Totaal draagbare gewicht: 2000 kg.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico
Met een product van het merk Galico ben je verzekerd van kwaliteit voor een aantrekkelijke prijs. Al decennialang staat Galico garant voor een ruime selectie artikelen voor in en rond het huis. Neem een kijkje naar onze selectie en maak je keuze.
Bekijk alle producten van Galico ->
Productvragen
Close in
's