Industriële salontafel met klapdeksel, opbergruimte en legplank
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Industriële salontafel met klapdeksel, opbergruimte en legplank
€ 159,00
€ 177,00
Veilig betalen
Doordacht ontwerp: Deze vintage salontafel biedt meer dan genoeg ruimte om al je dagelijkse behoeften uit te stallen, te verbergen en te organiseren. Wordt geleverd met een opbergvak met klapdeksel, een gaasplank en een stevig stalen frame voor langdurig gebruik. Rustiek bruin en zwart kleurenschema voegt charme toe aan je woonkamer
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.65 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LCT230B01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze salontafel met klapdeksel biedt een ongelooflijke combinatie van functies en voordelen voor je huis. Op het ruime tafelblad (100 cm L x 55 cm B) kun je drankjes en snacks uitstallen, met een verborgen vak dat opbergruimte biedt voor dekens, spelletjes en tijdschriften. De gaasplank onderaan biedt nog meer opbergmogelijkheden voor manden en tijdschriften. Deze salontafel is gemaakt van een stalen frame en stevig spaanplaat, heeft verstelbare poten die voor stabiliteit zorgen en zal de tand des tijds zeker doorstaan en jarenlang een betrouwbaar onderdeel zijn van de woonkamer van je gezin. Met zijn rustieke bruine en zwarte afwerking voegt hij zeker een charmante flair toe aan je huis en zal hij gegarandeerd een 'wow' ontlokken aan gasten. Dankzij de genummerde onderdelen en eenvoudig te volgen montage-instructies, kun je hem met gemak in elkaar zetten en genieten van het gemak dat hij je biedt zodra hij arriveert. Deze salontafel met klapdeksel is de perfecte manier om al je spullen in de woonkamer op te bergen, uit te stallen en te organiseren. De stevige constructie en verstelbare poten maken hem veilig en betrouwbaar, terwijl de rustieke bruine en zwarte afwerking hem charmant en esthetisch mooi maakt. Dankzij het verborgen compartiment en de gaasplank biedt hij veel opbergruimte en de indrukwekkende afmetingen bieden genoeg ruimte voor al je behoeften. Deze salontafel met klapdeksel is de perfecte manier om verfijnde opbergruimte aan je woonkamer toe te voegen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's