Kinderfauteuil Rocky beer - 60x57x67,5cm - beige boucléstof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kinderfauteuil Rocky beer - 60x57x67,5cm - beige boucléstof
€ 219,00
€ 449,00
Kleur
Veilig betalen
Deze charmante kinderfauteuil uit de ROCKY collectie combineert speels design met ultiem zitcomfort. Perfect voor kinderkamers en woonkamers! Belgisch ontwerp, unieke bouclé stof, ergonomisch, stijlvol en speels, stabiel en duurzaam.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.85 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 28 |
| Zitdiepte | 41 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 30 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIRKST0706 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 67,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze charmante kinderfauteuil uit de ROCKY collectie is perfect voor jouw kleintje om in te ontspannen en te spelen. Met zijn zachte boucléstof en schattige berenoortjes is dit stoeltje niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer comfortabel. Het ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat jouw kindje goed ondersteund wordt tijdens het zitten. De stevige houten poten zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid. Dit stoeltje is een stijlvolle toevoeging aan elke baby- of kinderkamer en ook geschikt voor de woonkamer. Geef jouw kleintje zijn of haar eigen plekje met deze prachtige fauteuil!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's