Kinderschommelstoel Rocky - 66x56x69cm - beige boucléstof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kinderschommelstoel Rocky - 66x56x69cm - beige boucléstof
€ 165,00
€ 289,00
Kleur
Veilig betalen
De mini schommelstoel van de ROCKY collectie is ideaal voor kinderen. Unieke bouclé stoel, ergonomisch design, stijlvol en speels! Belgisch ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 37 |
| Zithoogte | 32 |
| Zitdiepte | 38 |
| Hoogte armleuning | 13 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 30 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Sledepoten |
| Type Stoel | Schommelstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Teddy |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIRKST0506 |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 55,50 cm |
| Lengte Product - cm | 66,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 68,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
De ROCKY schommelstoel in mini formaat is de perfecte toevoeging aan elke baby- of kinderkamer. Met zijn unieke bouclé stof, ergonomisch ontwerp en stijlvolle uitstraling is het niet alleen een functioneel meubelstuk, maar ook een leuke decoratieve toevoeging. Ideaal voor ontspanning, lezen of voedingsmomenten in alle rust. Dit Belgisch ontwerp is verkrijgbaar in verschillende kleuren en maten, zowel voor kinderen als volwassenen. Maak van elk moment een genietmoment met de ROCKY schommelstoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's