Kinderkamercombinatie Erik 2-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderkamer Erik is gemaakt uit witgelakt massief dennenhout en MDF.
Productinformatie
| SKU-Emob | VIERCO24 |
| Gewicht in kg per stuk | 192.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hoogte Product - cm | 0,00 cm |
| Lengte Product - cm | 0,00 cm |
| Breedte Product - cm | 0,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 8 |
Dompel de kamer van je lieveling onder in de maritieme sfeer! Deze kinderkamer van het Belgische merk Vipack is gemaakt van MDF in combinatie met massief dennenhout. Deze hoogwaardige materialen zorgen ervoor dat de kamer jarenlang meegaat. Deze kinderkamer bestaat uit een bed 90x200 cm (matras en lattenbodem van 90x200 cm niet inbegrepen), een bedlade 90x190 cm (matras van 90x190 cm niet inbegrepen), een nachtkastje 50x39x42 cm en een 3-deurs kleerkast 144x58x206 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack