Kledingkast Botan H - 180 cm-1 draaideur, 3 legplanken, 1 kledingroede, 1 gordijn-eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Botan is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine met eikdecor. De kast is uitgerust met 1 draaideur, 3 legplanken, 1 kledingroede en 1 gordijn.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA305570 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 54,20 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De kasten van de Botan-collectie zijn ideaal om je eigen dressing in te richten. Je kan sommige kasten met elkaar combineren en er zelf je eigen creatie van maken. Neem dus zeker een kijkje naar de andere onderdelen van de Botan-collectie.
Deze kast is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in melamine met eikdecor. De kast is uitgerust met 1 draaideur met spiegel, 3 legplanken, 1 kledingroede en 1 gordijn.
Deze kast is een losse module en kan enkel gebruikt worden in combinatie met modules A, B, C, D en F.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot