Kledingkast Danz 116cm met 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
2-deurskleerkast Danz met 4 legplanken, 1 kledingroede en 2 laden, gemaakt van massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 88 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900130 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 57,00 cm |
| Lengte Product - cm | 116,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 199,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 2 |
Een slaapkamer met klassieke uitstraling die tegelijkertijd licht en luchtig is? Dan moet je zeker de slaapkamerserie Danz ontdekken! De meubelen van deze collectie zijn gemaakt van massief dennenhout. Subtiele details zoals de metalen ringetjes die dienen als handvaten en de brede lijnen zorgen voor een klassieke toets, terwijl de witte kleur het geheel luchtig houdt.
Deze 2-deurskleerkast is onmisbaar in elke slaapkamer. Links vind je 3 legplanken, rechts beschik je over een kledingroede en nog eens een legplank bovenaan. De deuren sluiten met magneten. Onderaan beschik je over 2 laden die je gemakkelijk kan openen en sluiten dankzij de metalen ladegeleiders.
Kledingkast Danz is ook beschikbaar in een grotere versie met 3 deuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink