Kledingkast Hardy 135cm met 3 deuren - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Hardy, gemaakt van spaanplaat. 135 cm breed, in wit en Japanse eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 93 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3500AR3P |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 54,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,30 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Hardy kledingkast haalt zijn inspiratie uit de Nordische en Scandinavische stijl. De moderne mix van witte spaanplaat en Japanse eikdecor staat mooi in elke kamer. Samen met de Hardy ladekast, het bed en het nachtkastje verander je je slaapkamer zo in een oord van rust en elegantie.
De kledingkast is 200 cm hoog en 135 cm breed.
Ook beschikbaar in zwart.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot