Kledingkast Heva - 140x64x203cm - 2 deuren - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Heva 140x64x203cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met twee schuifdeuren, vier legplanken en twee kledingroedes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 112.93 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB283565 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 64,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 203,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
Breng rust en harmonie in je slaapkamer met de slaapkamercollectie Heva. Deze collectie combineert een modern ontwerp met warm eikendecor en frisse witte accenten. Het resultaat is een tijdloze uitstraling die moeiteloos past in zowel Japandi als Scandinavisch geïnspireerde interieurs. Deze kledingkast is uitgerust met twee schuifdeuren waarachter zich twee kledingroedes en vier legplanken bevinden. Zo heb je voldoende opbergruimte om je volledige garderobe en accessoires netjes op te bergen. Ontdek de volledige collectie Heva op onze website en creëer je een serene plek waar design, functionaliteit en comfort perfect samenkomen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA