Kledingkast Minty 137cm, 3 deuren & 2 lades - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Minty, gemaakt uit spaanplaat met een afwerking uit melamine in het zwart. Uitgerust met 3 deuren, 2 lades, 1 kledingroede en 5 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 103 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6492A3PT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 137,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 196,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 3 |
Deze ruime Minty-kledingkast meet 136.80 cm lang, 52.50 cm breed en 196.20 cm hoog. Geïnspireerd door de landelijke stijl, beschikt deze kledingkast over een simpele design in effen zwart. De Minty-kledingkast is uitgerust met drie deuren, waarvan één spiegeldeur, en twee lades. Om het je gemakkelijk te maken beschikt deze kast ook nog over één kledingroede en vijf legplanken.
Deze kledingkast is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking uit melamine in het zwart.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot