Kledingkast Salvador met spiegel, 3 deuren & 2 lades - jackson eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Salvador 150x52x200cm uit spaanplaat met afwerking in Jackson eikdecor en zwarte accenten. Met drie deuren, spiegel en twee lades.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 105 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA6541A3PM |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,70 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
De Salvador collectie biedt tal van opbergmogelijkheden voor elk interieur. De kasten zijn vervaardigd uit spaanplaat met een jackson eikdecor. De zwarte accenten geven de kast een stoere look. Deze Salvador opbergkast telt drie deuren, waarvan één spiegeldeur, en twee lades. Binnenin is de kast uitgerust met een kledingroede en vijf legplanken. De collectie Salvador is ook beschikbaar in wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot