Kledingkast Spike 123/160cm met gordijn - wit/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte kledingkast Spike met grijs gordijn, gemaakt uit spaanplaat. Lengte van 123 cm tot 160 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 47 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY4020A2193R00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Grijs |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 182,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je op zoek naar een kledingkast waarmee je een dressinggevoel kan creëren in de slaapkamer? Dan moet je voor kledingkast Spike gaan, die verschilt van alle andere kledingkasten door het gordijn dat de deuren vervangt. De kast beschikt over 4 legplanken en een kledingroede. Wat haar extra bijzonder maakt? Je kan de lengte zelf kiezen tijdens de montage: van 123 cm tot 160 cm. Zo pas jij jouw kledingkast aan aan de grootte van jouw kledingcollectie en/of jouw slaapkamer!
Deze witte versie is gemaakt van spaanplaat. Kledingkast Spike is ook beschikbaar in andere kleuren.