Kledingkast Versatil - 135x50x188cm - 4 deuren & 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Versatil 134,6x50x188cm uit spaanplaat met afwerking in wit met zwarte handgrepen. Met vier deuren, twee lades, twee kledingroedes en vijf legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 99.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB118373 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 134,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 188,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
De kledingkast Versatil doet zijn naam eer aan: deze kast is ontworpen voor wie overzicht, ruimte en stijl wil combineren. De kast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het strakke ontwerp in wit, gecombineerd met slanke, contrasterende zwarte handgrepen, geeft de kast een moderne en tijdloze uitstraling die past in vrijwel iedere slaapkamer. Dankzij de rechte lijnen en rustige look oogt de kast ruimtelijk en verzorgd. Achter de vier deuren vind je een praktische indeling waarmee je zowel hang- als vouwkleding netjes kunt opbergen. De twee kledingroedes zijn ideaal voor jassen, jurken en overhemden, terwijl de vijf legplanken volop ruimte bieden voor truien, broeken en beddengoed. De twee lades in het midden zijn perfect voor kleinere items zoals ondergoed, accessoires of T-shirts. Met de kledingkast Versatil haal je een complete, praktische én stijlvolle kast in huis die moeiteloos meegroeit met jouw opbergbehoeften.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA