Kleerkast Glenda-Kronberg eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Kleerkast Glenda-Kronberg eik
€ 459,00
€ 564,00
Kleur
Veilig betalen
Kleerkast Glenda is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Kronberg eikdecor en heeft grijskleurige plastieken handgrepen. De kast bestaat uit 4 draaideuren, 4 legplanken, 1 kledingroede en 2 lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 118.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB454119 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 51,40 cm |
| Lengte Product - cm | 178,10 cm |
| Hoogte Product - cm | 191,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Kunststof, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 3 |
Deze kleerkast met hedendaags design creëert veel lichtinval in de kamer dankzij zijn prachtige Kronberg eikdecor. Deze ruime kleerkast beschikt met zijn 4 legplanken, 2 lades en kledingroede over verscheidene opbergmogelijkheden voor uw persoonlijke garderobe. Kleerkast Glenda is dé opbergoplossing bij uitstek voor uw slaapkamer of hal. Ook verkrijgbaar in andere kleuren. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's