Leertoren Forrest - massief beukenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Leertoren Forrest - massief beukenhout
€ 115,00
€ 179,00
Kleur
Veilig betalen
Leertoren Forrest 48x41x85cm uit massief beukenhout. Verstelbaar op verschillende hoogtes.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.8 |
| Opties | Verstelbaar |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VIFOLT6010 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 48,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Beukenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Ontdek de perfecte combinatie van veiligheid, functionaliteit en stijl met deze prachtige leertoren, vervaardigd uit hoogwaardig massief beukenhout. Speciaal ontworpen om jonge kinderen op een veilige manier te betrekken bij dagelijkse activiteiten zoals koken, handen wassen of knutselen aan het aanrecht. De toren is voorzien van stevige zijpanelen een een rugleuning die voorkomen dat je kind omvalt of achterover valt. Dankzij het meegroeiend ontwerp met verstelbare hoogte staat je kind altijd op de juiste werkhoogte. Deze leertoren stimuleert zelfstandigheid en zelfvertrouwen bij kinderen vanaf ongeveer 18 maanden tot 5 jaar. Gebruik dit product steeds onder toezicht van een volwassene.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's