Make-uptafel Secret - roze/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.213 |
| Opties | Met verlichting |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1742 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Roze |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 142,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Strak design, stijlvolle kleurencombinatie, slimme opbergmogelijkheden… Make-uptafel Secret heeft alles wat je van een moderne make-uptafel verwacht. Deze kaptafel heeft heel wat troeven: een grote spiegel, geïntegreerde verlichting, 4 kleine legplankjes (max. 2 kg), 2 laden en geïntegreerde opbergvakjes in het bovenblad.
Make-uptafel Secret is gemaakt van spaanplaat en kreeg een witte afwerking. De legplankjes en laden zijn afgewerkt in een decor van antiek roze. Combineer met een bijpassend krukje of comfortabele stoel en je bent klaar voor jouw me-time momentje van de dag!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman