Make-uptafel Secret - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte make-uptafel Secret, gemaakt van spaanplaat. Met 4 legplankjes, 2 lades, geïntegreerde opbergvakjes, spiegel en verlichting.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.213 |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met verlichting |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1741 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 142,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Strak design, slimme opbergmogelijkheden, frisse witte kleur... Make-uptafel Secret heeft alles wat je van een moderne make-uptafel verwacht. Deze kaptafel heeft heel wat troeven: een grote spiegel, geïntegreerde verlichting, 4 kleine legplankjes (max. 2 kg), 2 laden en geïntegreerde opbergvakjes in het bovenblad.
Make-uptafel Secret is gemaakt van spaanplaat en kreeg een witte afwerking. Combineer met een bijpassend krukje of comfortabele stoel en je bent klaar voor jouw me-time momentje van de dag!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Trasman