Maya Teak Driehoekige Salontafel Set/2 - Espresso.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Maya Teak Driehoekige Salontafel Set/2 - Espresso.
€ 254,10
€ 363,00
Veilig betalen
Hoogwaardig teakhout, stijlvolle poten met golfpatroon, donkerbruine afwerking, set van 2 driehoekige tafels. Perfect voor elke woonkamer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Driehoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 2 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2665-19R |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 61,00 cm |
| Lengte Product - cm | 75,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Maya Teak salontafelset is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke woonkamer. De driehoekige vorm voegt een uniek accent toe aan je ruimte, terwijl de stevige teakhouten constructie zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. De donkere espresso-afwerking past bij verschillende decors en het golfpatroon op de poten voegt een modern tintje toe. Samen of apart gebruikt, deze set biedt veelzijdigheid en flexibiliteit in je woonkamer. Upgrade je ruimte vandaag nog met de Maya Teak salontafelset!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's