Nachtkastje Cholet - 50x35x24,5 - met lade - wilde eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Nachtkastje Cholet - 50x35x24,5 - met lade - wilde eik
€ 67,95
€ 117,00
Kleur
Veilig betalen
Verfraai je slaapkamer met het vierkante nachtkastje Cholet. Met metalen rails, open vak en wandbevestiging voor een strakke look.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000108453 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het nachtkastje Cholet is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke slaapkamer. Gemaakt van materialen van topkwaliteit, waaronder ruw melamine en metalen lopers, is dit tafeltje gemaakt om lang mee te gaan. De volledig uittrekbare lade en het open vak bieden voldoende opbergruimte voor al je benodigdheden voor het slapengaan. Met een compact formaat van 50x35x24,5 cm is dit kastje perfect voor kleine ruimtes. De wandbevestiging voegt een modern tintje toe en houdt de tafel stevig op zijn plaats. Verfraai je slaapkamer vandaag nog met het vierkante nachtkastje Cholet!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's