Nachtkastje Waylon 1 lade-Kronberg eik/Waterford eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Waylon is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met Kronberg eikdecor en Waterford eikdecor. Het nachtkastje bestaat uit 1 lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB195671 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 34,70 cm |
| Lengte Product - cm | 39,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 32,10 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit nachtkastje in zacht Kronberg eikdecor wordt extra in de verf gezet door zijn details in het donkere Waterford eikdecor. Dit nachtkastje beschikt over 1 lade voor het wegbergen van zakdoekjes, sieraden , medicatie en andere kleine spullen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA