Nachttafeltje Entiero - 40x35x55cm - met opbergruimte - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachttafeltje Entiero 40x35x55cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met drie open opbergvakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDK0203000607 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 35,00 cm |
| Lengte Product - cm | 39,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een stijlvol en praktisch nachtkastje? Het Entiero nachttafeltje is de perfecte combinatie van modern design en slimme opbergruimte. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor. Met zijn warme houtlook afwerking brengt dit meubelstuk een natuurlijke en gezellige sfeer in je slaapkamer. Dankzij het unieke open vakkenontwerp biedt de Entiero niet alleen ruimte voor je wekker, lamp en accessoires, maar kun je ook boeken en andere essentials netjes opbergen. Ontdek al onze nachtkastjes op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob