Tuinbarset Noor, 3-delig - zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tuinbarset Noor, 3-delig - zwart
€ 199,00
€ 224,00
Veilig betalen
Tuinbarset, uitgerust met een hoge tafel en twee barkrukken. Gemaakt uit gepoedercoat metaal in het zwart.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Hout/look | Metaal |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Maatvoering | 100 x 140cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bartafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Ja |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SS8250 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 97,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Noor barset bestaat uit 3 delen: twee barkrukken en één hoge tafel. De afmetingen van de tafel zijn: L:140, B: 97, H: 113. Deze set is volledig uit metaal gemaakt met een zwarte poedercoating. Op het tafelblad staat 'Welcome' gechreven in sierlijke witte letters. De Noor tuinbarset is ideaal om een aperitief te drinken tijdens de warme zomerdagen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line
Sens-Line is een Nederlands merk met meer dan 20 jaar ervaring in tuinmeubelen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteit en verfrissende collecties is het bedrijf op korte tijd erg uitgebreid en richtte het in 2008 een filiaal op in Duitsland. Sens-Line biedt een ruim gamma aan tuinmeubelen en accessoires zoals tuinhaarden uit o.a. wicker, textileen en hout. Welke stijl je ook verkiest voor je terras, bij Sens-Line vind je ongetwijfeld waarnaar je op zoek bent!
Bekijk alle producten van Sens-Line ->
Productvragen
Close in
's