Onderkast Spoon 80 cm met 2 laden en 2 deuren - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte onderkast Spoon, gemaakt van spaanplaat. Uitgerust met 2 laden, een legplank en 2 deuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Keuken onderkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA245314 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze praktische witte onderkast is gemaakt van spaanplaat. De kast is uitgerust met 2 laden en een ruim opbergvak met legplank die je kan sluiten met 2 deuren. Het heeft een lengte van 80 cm, een hoogte van 86 cm en een diepte van 60 cm.
Kies op onze site de overige bijbehorende meubelen uit en stel zelf jouw droomkeuken samen!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Parisot