Open kledingkast Balu - 143x48x182cm - met gordijn - acacia/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Open kledingkast Balu - 143x48x182cm - met gordijn - acacia/grijs
€ 279,00
€ 295,00
Kleur
Veilig betalen
Open kledingkast Balu 143x48x182cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in acaciadecor en wit. Uitgerust met vier legplanken, één opberglade, twee kledingroedes en een gordijn.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Gordijn |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA301350 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 143,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 181,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Organiseer je complete garderobe met de kledingkasten Balu. Deze open kledingkast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van warm acaciadecor en rustgevend grijs zorgt voor een moderne look die perfect past in de Scandinavische stijl. Deze kast is compact, maar biedt niettemin alle nodige opbergruimte voor je kleren en accessoires. Aan de ene kant is de kast uitgerust met vier legplanken en een opberglade voor je kleine spullen en accessoires. Aan de andere kant zijn twee kledingroedes voorzien. Dankzij het gordijn kun je alles netjes en uit het zicht opbergen. Ontdek alle mogelijkheden voor je dressing op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's