Parasol Joplin 300x300cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Parasol Joplin met een lengte van 300cm en een breedte van 300 cm. Met een houten parasolstok en een doek in zwart.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Vorm | Vierkant |
| Merk | Gescova |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GE56004 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 300,00 cm |
| Lengte Product - cm | 300,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 270,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze parasol Joplin uit hout heeft een breedte en een lengte van 300cm. Het doek is gemaakt van polyester, is kleurvast en waterafstotend. De diameter van de paal bedraagt 48mm. Het hout van de parasolstok in combinatie met de neutrale kleuren geven de parasol een warme, natuurlijke uitstraling die perfect past in de landelijke stijl.
Voor extra stevigheid kan je ook een parasolvoet aankopen. Ontdek onze selectie op de website van Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gescova