Paul 83 cm Mangohouten Salontafel met Travertin Beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Paul 83 cm Mangohouten Salontafel met Travertin Beige
€ 615,00
€ 866,00
Veilig betalen
Salontafel 'Paul' 83 cm Mango hout met Travetin Beige | Unieke structuur | Ideale afmetingen | Stijlvol en praktisch
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Organisch |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO3405 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 72,00 cm |
| Lengte Product - cm | 83,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 34,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De salontafel 'Paul' is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn structuur van mango hout en blad van travertin straalt deze tafel warmte en elegantie uit. Met afmetingen van H 34 x B 83 x D 72 cm is deze tafel perfect voor elke woonkamer. Geniet van de natuurlijke schoonheid van mango hout gecombineerd met het luxe travertin blad. Upgrade je interieur met deze stijlvolle en functionele salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's