Ronde eettafel Hennie - Ø119cm - glazen tafelblad
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde eettafel Hennie - Ø119cm - glazen tafelblad
€ 279,00
€ 496,00
Kleur
Veilig betalen
Helder gehard glazen blad en zwart gepoedercoat stalen onderstel voor een stijlvolle eetervaring. Ø119x75,5 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 41.6 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000020390 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Transparant |
| Breedte Product - cm | 120,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Staal, Glas Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 2 |
De ronde eettafel Hennie is een prachtige aanwinst voor elk huis. Met een blad van helder gehard glas en een kruisvoet van matzwart ruw gepoedercoat staal straalt deze tafel moderne elegantie uit. Met een diameter van 119 cm en een hoogte van 75,5 cm biedt hij comfortabel plaats aan vier tot zes personen. Het strakke ontwerp en de duurzame constructie maken hem perfect voor zowel dagelijks gebruik als voor speciale gelegenheden. Verbeter je eetervaring met de ronde eettafel Hennie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's