Ronde eettafel Rover - Ø140x76 cm - walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ronde eettafel Rover - Ø140x76 cm - walnootfineer
€ 339,00
€ 566,00
Kleur
Veilig betalen
Mooie ronde eettafel, Ø140x76 cm, bovenblad mat walnootfineer, onderstel gebeitst rubberwood. Stijlvol en duurzaam ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35.5 |
| Aantal personen | 4 personen, 6 personen |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000109076 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 140,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Aantal pakketten | 1 |
De ronde eettafel Rover is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer en combineert moderne stijl met natuurlijke accenten. Het blad is voorzien van een prachtig mat walnootfineer, wat zorgt voor duurzaamheid en een strakke afwerking. Het onderstel is gemaakt van walnoot gebeitst rubberhout, wat een vleugje elegantie toevoegt aan het ontwerp. Met een diameter van Ø140 cm en een hoogte van 76 cm biedt deze tafel comfortabel plaats aan vier tot zes personen, waardoor hij perfect is voor familiebijeenkomsten of etentjes. Breng verfijning en functionaliteit in huis met de Rover eettafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's