Salontafel Bérinne-zwart/notenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Bérinne is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en MDF in notenhoutdecor en zwarte satijnlak met een honingraatconstructie met hoge dichtheid. De tafel bestaat uit voornamelijk gerecycled hout. Het meubel is afgewerkt in natuurlijk houtfineer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9003.630743 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 44,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Fineer, Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Notenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Verkrijg een gezellige industriële sfeer in uw woonkamer met deze strakke zwarte salontafel met blad in warm notenhout. In het vak onder het blad is plaats voor boeken, tijdschriften en afstandsbedieningen. Achter de draaideur is er nog een opbergvak voor onderzetters, kaarsen en andere decoratie. Plaats een leuke plant of andere decoratie op het blad en werk de look af.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome