Salontafel Drasir - Ø90x42cm - beige travertin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Drasir - Ø90x42cm - beige travertin
€ 175,00
€ 278,00
Kleur
Veilig betalen
Ronde salontafel Drasir Ø90x42cm uit MDF met afwerking in beige travertindecor.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.2 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO3145-3 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 42,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Voeg een warm, modern accent toe aan je interieur met de salontafel Drasir. Deze ronde blikvanger, gemaakt van hoogwaardig MDF en uitgevoerd in een beige travertindecor, combineert de zachte uitstraling van natuursteen met de praktische voordelen van een licht en onderhoudsvriendelijk materiaal. Met zijn royale ronde tafelblad (Ø90cm) en architectonische onderstel straalt de Drasir rust, eenvoud en moderne luxe uit. De kruislings geplaatste panelen zorgen niet alleen voor een bijzonder design, maar ook voor optimale stabiliteit. De Drasir salontafel biedt ruim voldoende plaats voor decoratie, tijdschriften of een sfeervolle accessoire. Geef je woonkamer een stijlvolle upgrade met de salontafel Drasir.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's