Salontafel Hellerup | Ø75 x 36 cm | Bruin walnootfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Hellerup | Ø75 x 36 cm | Bruin walnootfineer
€ 229,00
€ 359,00
Veilig betalen
Verfraai je woonkamer met de stijlvolle Hellerup salontafel in bruin. Gemaakt van hoogwaardig MDF en walnootfineer en meet Ø75x36 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rond |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HN2101010 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 75,00 cm |
| Lengte Product - cm | 75,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Hellerup Salontafel in Bruin is een stijlvolle toevoeging aan elke woonruimte. Met een diameter van 75 cm en een hoogte van 36 cm is deze salontafel perfect om 's ochtends van je kopje koffie te genieten of om gasten te ontvangen. Gemaakt van hoogwaardig MDF en walnootfineer is deze salontafel niet alleen duurzaam, maar heeft hij ook een prachtige walnootafwerking die een vleugje elegantie toevoegt aan elke kamer. Het strakke ontwerp en het compacte formaat maken hem ideaal voor elke kleine of grote ruimte. Verfraai je woonkamer met de Hellerup salontafel en geniet van de belangrijkste kenmerken en voordelen zoals het moderne ontwerp, de afwerking met walnootfineer en de stevige constructie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's