Salontafel Nina - 100x55x45cm - met opbergruimte - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Nina - 100x55x45cm - met opbergruimte - eikdecor/zwart
€ 99,00
€ 116,00
Kleur
Veilig betalen
Salontafel Nina 100x55x45cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met open opbergvak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.1 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0103050089 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 54,80 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Wil je een stijlvolle en functionele toevoeging aan je woonkamer? De salontafel Nina is de perfecte mix van modern design en industriële charme. De combinatie van eikdecor en zwarte accenten geeft deze tafel een stoere, maar warme uitstraling die moeiteloos in verschillende interieurstijlen past. Het strakke en open design van de Nina salontafel zorgt niet alleen voor een moderne look, maar biedt ook veel opbergruimte. Het open vak is ideaal voor het opbergen van tijdschriften, boeken en andere accessoires, waardoor je een opgeruimde woonkamer behoudt. Bekijk de volledige collectie Nina op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's