Tv-meubel Nina - 140x42x59cm - met opbergruimte - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Nina 140x42x59cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met twee open vakken en één deur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDT0203050093 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 41,80 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 58,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wil je een stijlvolle en functionele toevoeging aan je woonkamer? Het tv-meubel Nina is de perfecte mix van modern design en industriële charme. De combinatie van eikdecor en zwarte accenten geeft dit meubel een stoere, maar warme uitstraling die moeiteloos in verschillende interieurstijlen past. Het strakke en open design van het Nina tv-meubel zorgt niet alleen voor een moderne look, maar biedt ook veel opbergruimte. De twee open vakken zijn ideaal voor je media-apparatuur, terwijl je achter de deur allerlei spullen netjes en uit het zicht kunt opbergen. Bekijk de volledige collectie Nina op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob