Salontafel Provence 75x75 met 1 lade massief den - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Salontafel Provence met glazen tafelblad en lade, gemaakt van massief dennenhout.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17 |
| Opties | Met lades |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20901510 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 75,00 cm |
| Lengte Product - cm | 75,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Introduceer de zuiderse sfeer in je interieur met de Provence-collectie van het merk Interlink! De meubelen van deze collectie worden gekenmerkt door hun sobere, witte design met ijzeren ringetjes die als handvaten dienen. Ze zijn bovendien gemaakt van massief dennenhout.
Salontafel Provence mag uiteraard niet ontbreken in je woonkamer. Dit tafeltje heeft een transparant tafelblad van veiligheidsglas. Onderaan beschik je over een lade. In de opening tussen de lade en het tafelblad kan je nog eens heel wat spulletjes kwijt!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink