Salontafel Solano - 100x75x36 cm - travertin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Solano - 100x75x36 cm - travertin
€ 179,00
€ 297,00
Kleur
Veilig betalen
De rechthoekige salontafel Solano heeft een bovenblad en onderstel in imitatietravertin en meet 100x75x36 cm. Stijlvol en duurzaam.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000105544 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 75,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De rechthoekige salontafel Solano is een prachtige aanwinst voor elke woonruimte. Met zijn bovenblad en onderstel in travertijndecor straalt deze tafel elegantie en verfijning uit. Met zijn afmetingen van 100x75x36 cm is hij de perfecte maat voor elke kamer. De tafel is niet alleen duurzaam en gaat lang mee, maar is ook gemakkelijk schoon te maken en te onderhouden. Het unieke ontwerp en het vakmanschap van hoge kwaliteit maken van deze salontafel een pronkstuk in elk huis. Voeg een vleugje luxe toe aan je interieur met de Solano salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's