Salontafel Solano - 60x60x36 cm - grijs marmer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Solano - 60x60x36 cm - grijs marmer
€ 79,95
€ 125,00
Kleur
Veilig betalen
Elegante vierkante salontafel Solano met grijs blad en onderstel in imitatiemarmer. Stijlvol en duurzaam, perfect voor elke woonkamer.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000110078 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 36,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De vierkante salontafel Solano is een prachtige aanwinst voor elke woonruimte. Met een bovenblad en onderstel van grijs marmerdecor straalt deze tafel luxe en verfijning uit. De afmetingen van 60x60x36 cm maken het de perfecte maat voor je ruimte, of je nu op zoek bent naar een pronkstuk of een functioneel meubelstuk. Het strakke ontwerp van de Solano-tafel geeft je kamer meteen een extra uitstraling, terwijl de duurzame materialen zorgen voor langdurig gebruik. Voeg een vleugje elegantie toe aan je interieur met de vierkante salontafel Solano.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's